VDRUS07M460BKE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
750 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS07M460BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS07M460BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M460BKE
תיאור
VARISTOR 750V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
825 V
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
66J
קיבוליות @ תדר
30 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
460 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
615 V
מתח וואריסטור (מינ')
675 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
750 V