VDRUS10T140BKE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
220 V 4.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS10T140BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS10T140BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS10T140BKE
תיאור
VARISTOR 220V 4.5KA DISC 10MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
242 V
זרם - נחשול
4.5 kA
סדרה
אנרגיה
58J
קיבוליות @ תדר
540 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
140 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
180 V
מתח וואריסטור (מינ')
198 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
220 V