VY1471M31Y5UQ63V0
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2372-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VY1471M31Y5UQ63V0
תיאור
CAP CER 470PF 760VAC Y5U RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 pF ±20% 760VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
מודלים EDA/CAD
VY1471M31Y5UQ63V0 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%