VY1681M29Y5UC63V0
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2973-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VY1681M29Y5UC63V0
תיאור
CAP CER 680PF 760VAC Y5U RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 pF ±20% 760VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VY1681M29Y5UC63V0 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y1
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%