VY2102M29Y5US63V7
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2354-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VY2102M29Y5US63V7
תיאור
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VY2102M29Y5US63V7 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%