FC0603E1000BTBST1
מק"ט מוצר של DigiKey
FC0603-100BFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FC0603-100BFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FC0603-100BFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC0603E1000BTBST1
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) RF, תדר גבוה ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FC0603E1000BTBST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
RF, תדר גבוה
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C