M55342H11B80D0RWI
מק"ט מוצר של DigiKey
764-M55342H11B80D0RWI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M55342H11B80D0RWI
תיאור
RES SMD 80 OHM 1% 1/20W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
80 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) צבאי, לא השראי ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M55342H11B80D0RWI דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
אריזה
מגש
מארז ההתקן של הספק
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.040‏ אינץ' x‏ רוחב 0.025‏ אינץ' (1.02 מ"מ x‏ 0.64‏ מ"מ)
התנגדות
גובה - מקובע (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.84‏ מ"מ)
טולרנס
מספר סיומות
2
הספק (Watts)
קצב תקלות
R (0.01%)