MORNTA1001AT5
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2488-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2488-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2488-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MORNTA1001AT5
תיאור
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±0.1% 50mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MORNTA1001AT5 דגמים
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±1ppm/°C
יצרן
Vishay Dale Thin Film
מספר פינים
8
סדרה
הספק לרכיב
50mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
1k
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
טולרנס
±0.1%
מארז ההתקן של הספק
8-MSOP
מספר הנגדים
4
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.05%