MPMT10011002AT5
מק"ט מוצר של DigiKey
764-MPMT10011002AT5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-MPMT10011002AT5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-MPMT10011002AT5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPMT10011002AT5
תיאור
MPMT 1K 10K 0.1%ABS 0.05%RATIO T
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k, 10k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מחלק מתח 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
קטגוריה
מספר פינים
3
יצרן
Vishay Dale Thin Film
הספק לרכיב
100mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
מחלק מתח (תואם TCR)
סוג מעגל
מחלק מתח
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
1k, 10k
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
טולרנס
±0.1%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
מספר הנגדים
2
גודל / מידה
אורך 0.113‏ אינץ' x‏ רוחב 0.051‏ אינץ' (2.86 מ"מ x‏ 1.30‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.05%
גובה - מקובע (מרבי)
0.044‏ אינץ' (1.12‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
±2ppm/°C