NOMCA14031002AT5
מק"ט מוצר של DigiKey
NOMCA14-10KATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NOMCA14-10KACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NOMCA14-10KADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NOMCA14031002AT5
תיאור
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 7 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C ‎14-SOIC‏ ("0.154‏, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NOMCA14031002AT5 דגמים
קטגוריה
מספר פינים
14
יצרן
Vishay Dale Thin Film
הספק לרכיב
100mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג מעגל
מבודד
הרשאה
AEC-Q200
התנגדות (Ohms)
10k
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±0.1%
מארז‏ / תיבה
‎14-SOIC‏ ("0.154‏, 3.90 מ"מ)
מספר הנגדים
7
גודל / מידה
אורך 0.329‏ אינץ' x‏ רוחב 0.154‏ אינץ' (8.36 מ"מ x‏ 3.91‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.05%
גובה - מקובע (מרבי)
0.063‏ אינץ' (1.60‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
±5ppm/°C