ORNTA1002BT1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-ORNTA1002BT1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-ORNTA1002BT1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-ORNTA1002BT1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ORNTA1002BT1
תיאור
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±5ppm/°C
יצרן
Vishay Dale Thin Film
מספר פינים
8
סדרה
הספק לרכיב
100mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
10k
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
טולרנס
±0.1%
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מספר הנגדים
4
גודל / מידה
אורך 0.194‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.93 מ"מ x‏ 3.99‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.1%