ORNTA5000DT1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 1,909
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
שדרוג
VPG Foil Resistors
שדרוג
VPG Foil Resistors
500 Ohm ±0.5% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±25ppm/°C ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ORNTA5000DT1
מק"ט מוצר של DigiKey
ORNTA5000DT1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ORNTA5000DT1
תיאור
RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC
תיאור מפורט
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±5ppm/°C
הספק לרכיב
100mW
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
500
טולרנס
±0.5%
יחס תיאום נגדים
±0.1%