ORNTA5002AT1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8SOIC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ORNTA5002AT1 דגמים |
קטגוריה | סחיפת יחס-נגדים ±5ppm/°C |
יצרן Vishay Dale Thin Film | מספר פינים 8 |
סדרה | הספק לרכיב 100mW |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מקדם טמפרטורה ±25ppm/°C |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג מעגל מבודד | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
התנגדות (Ohms) 50k | מארז / תיבה 8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ) |
טולרנס ±0.1% | מארז ההתקן של הספק 8-SOIC |
מספר הנגדים 4 | גודל / מידה אורך 0.194 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.93 מ"מ x 3.99 מ"מ) |
יחס תיאום נגדים ±0.05% | גובה - מקובע (מרבי) 0.068 אינץ' (1.73 מ"מ) |