ORNTA5002AT1
מק"ט מוצר של DigiKey
ORNT-50KATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ORNT-50KACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ORNT-50KADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ORNTA5002AT1
תיאור
RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8SOIC
תיאור מפורט
50k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ORNTA5002AT1 דגמים
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±5ppm/°C
הספק לרכיב
100mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
50k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%