PAT0603E1002BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
PAT10KATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PAT10KACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PAT10KADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT0603E1002BST1
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.1% 0.15W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.15W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PAT0603E1002BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C