PAT0805E1003BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
PAT100KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PAT100KBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PAT100KBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT0805E1003BST1
תיאור
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/5W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PAT0805E1003BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C