PAT0805E10R0BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
PAT10.0BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PAT10.0BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PAT10.0BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT0805E10R0BST1
תיאור
RES SMD 10 OHM 0.1% 1/5W 0805
תיאור מפורט
10 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PAT0805E10R0BST1 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C