PAT1206E2001BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1218-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1218-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1218-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT1206E2001BST1
תיאור
RES SMD 2K OHM 0.1% 0.4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PAT1206E2001BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C