PHP00805E1000BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1114-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1114-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1114-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHP00805E1000BST1
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.1% 5/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.63W, 5/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PHP00805E1000BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C