PHP00805E49R9BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1111-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1111-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1111-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHP00805E49R9BST1
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 0.1% 5/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±0.1% 0.63W, 5/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PHP00805E49R9BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C