PHP01206E4990BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PHP499ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PHP499ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PHP499ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHP01206E4990BST5
תיאור
RES SMD 499 OHM 0.1% 1W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 Ohms ±0.1% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PHP01206E4990BST5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C