PHP02512E20R0BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PHP20.0BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PHP20.0BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PHP20.0BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHP02512E20R0BST5
תיאור
RES SMD 20 OHM 0.1% 2.5W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 Ohms ±0.1% 2.5W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PHP02512E20R0BST5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C