PLT0805Z4700LBTS
מק"ט מוצר של DigiKey
PLT0805Z4700LBTS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLT0805Z4700LBTS
תיאור
RES SMD 470 OHM 0.01% 1/4W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
קטגוריה
מאפיינים
נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C