PLTT0603Z1003QGT5
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1080-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1080-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1080-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLTT0603Z1003QGT5
תיאור
RES SMD 100KOHM 0.02% 0.15W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.02% 0.15W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PLTT0603Z1003QGT5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 215°C