PLTT0805Z2500QGT5
מק"ט מוצר של DigiKey
PLTT250ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PLTT250ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PLTT250ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLTT0805Z2500QGT5
תיאור
RES SMD 250 OHM 0.02% 1/4W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PLTT0805Z2500QGT5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-קורוזיביות, חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 215°C