PNM0402E3502BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1904-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1904-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1904-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM0402E3502BST1
תיאור
RES SMD 35K OHM 0.1% 1/20W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PNM0402E3502BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C