PNM0603E2002BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PNM0603-20KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM0603E2002BST5
תיאור
RES SMD 20K OHM 0.1% 0.15W 0603
תיאור מפורט
20 kOhms ±0.1% 0.15W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PNM0603E2002BST5 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C