PNM1206E1002BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PNM1206-10KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM1206E1002BST5
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.1% 0.4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PNM1206E1002BST5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C