PNM1206E5002BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PNM1206-50KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PNM1206-50KBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PNM1206-50KBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM1206E5002BST5
תיאור
RES SMD 50K OHM 0.1% 0.4W 1206
תיאור מפורט
50 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PNM1206E5002BST5 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C