PTN0805E2003BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1496-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1496-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1496-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTN0805E2003BST1
תיאור
RES 200K OHM 0.1% 1/5W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראתי ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTN0805E2003BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראתי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C