PTN1206E1004BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
764-1206-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
764-1206-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
764-1206-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTN1206E1004BST1
תיאור
RES SMD 1M OHM 0.1% 0.4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 MOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראתי ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PTN1206E1004BST1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראתי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C