TDPT16031003DUF
מק"ט מוצר של DigiKey
764-TDPT16031003DUF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TDPT16031003DUF
תיאור
THIN FILM RES DUAL-IN-LINE THROU
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100k Ohm ±0.5% 100mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C ‎16-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±5ppm/°C
יצרן
Vishay Dale Thin Film
מספר פינים
16
סדרה
הספק לרכיב
100mW
אריזה
צינור
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות (Ohms)
100k
מארז‏ / תיבה
‎16-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
טולרנס
±0.5%
מארז ההתקן של הספק
‎16-DIP‎
מספר הנגדים
8
גודל / מידה
אורך 0.755‏ אינץ' x‏ רוחב 0.250‏ אינץ' (19.18 מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
יחס תיאום נגדים
±0.1%