VSSR1601102GUF
מק"ט מוצר של DigiKey
VSSR16-1.0K-GB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VSSR1601102GUF
תיאור
RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 43
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±2% 100mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 15 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-SSOP (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
קטגוריה
מספר פינים
16
יצרן
Vishay Dale Thin Film
הספק לרכיב
100mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
‎16-SSOP (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
התנגדות (Ohms)
1k
מארז ההתקן של הספק
‎16-SSOP‎
טולרנס
±2%