CMF5510K000FHEB
מק"ט מוצר של DigiKey
CMF10.0KHFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CMF10.0KHFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMF5510K000FHEB
תיאור
RES 10.0K OHM 1/2W 1% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.6W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עמיד לחות ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMF5510K000FHEB דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C