CPF110K000FKEE6
מק"ט מוצר של DigiKey
CPF10.0KCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CPF10.0KCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPF110K000FKEE6
תיאור
RESISTOR METAL FILM 1W 10.0K OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CPF110K000FKEE6 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חסין בעירה, עמיד לחות, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 230°C