CRCW0201100KFNED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-100KABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-100KABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-100KABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0201100KFNED
תיאור
RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0201100KFNED דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C