CRCW0201100KFNED | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CRCW0201100KFNED דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±200ppm/°C |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |