CRCW020110K0FNED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10.0KABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10.0KABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10.0KABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW020110K0FNED
תיאור
RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW020110K0FNED דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C