CRCW0201300RFNED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW0201300RFNEDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW0201300RFNEDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW0201300RFNEDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0201300RFNED
תיאור
RES SMD 300 OHM 1% 1/20W 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
300 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W נגד שבב 0201 (0603 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0201300RFNED דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C