CRCW040210K0FKED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10.0KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10.0KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10.0KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW040210K0FKED
תיאור
RES 10K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW040210K0FKED דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C