CRCW040210K0FKEDC
מק"ט מוצר של DigiKey
541-3959-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-3959-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-3959-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW040210K0FKEDC
תיאור
RES 10K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW040210K0FKEDC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C