CRCW040220K0DHEDP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-20KAVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-20KAVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-20KAVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW040220K0DHEDP
תיאור
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW040220K0DHEDP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C