CRCW0402499RFKEDHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-499YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-499YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-499YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0402499RFKEDHP
תיאור
RES SMD 499 OHM 1% 1/5W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0402499RFKEDHP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C