CRCW040249K9DHEDP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-49.9KAVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-49.9KAVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-49.9KAVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW040249K9DHEDP
תיאור
RES SMD 49.9KOHM 0.5% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW040249K9DHEDP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C