CRCW04024K99DHEDP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW04024K99DHEDPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW04024K99DHEDPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW04024K99DHEDPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW04024K99DHEDP
תיאור
RES SMD 4.99KOHM 0.5% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW04024K99DHEDP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C