CRCW0402806RFKTD
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW0402806RFKTDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW0402806RFKTDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW0402806RFKTDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0402806RFKTD
תיאור
RES SMD 806 OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
806 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0402806RFKTD דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C