CRCW0603100KFKEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-100KSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-100KSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-100KSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603100KFKEAHP
תיאור
RES SMD 100K OHM 1% 1/3W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0603100KFKEAHP דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C