CRCW0603100KFKEB אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
ישירים
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה