CRCW0603100KFKTB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CRCW0603100KFKTB דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |