CRCW0603100RFKEC
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2975-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2975-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2975-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603100RFKEC
תיאור
RES SMD 100 OHM 1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0603100RFKEC דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C